• Suomi
  • English
  • Eesti
  • Русский
  • Latviešu
  • Lietuvių

Kontaktinė informacija

Arskametalli Ltd
Saarentaantie 33
FI-31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Tel. +358 2 748 9700

VAT: FI07474540

Mažmenininkas

Dotnuva Baltic UAB
Instituto al. 1, Akademija
LT-58350 Kėdainių r. Lithuania

Tel. (8 347) 370 30
info@dotnuvabaltic.lt

Mindaugas Veiveris
Projektų diegimo skyriaus vadovas
Mob. +370 698 45006
mindaugas.veiveris@dotnuvabaltic.lt

Tadas Juška
Projektų vadovas
Mob. +370 620 35571
tadas.juska@dotnuvabaltic.lt

www.dotnuvabaltic.lt

Pardavimai
 

Atstovas (Estija)
Teet Laanemets
+358 (0)50 441 2569
teet.laanemets@arskametalli.fi

Atstovas (Latvija, Lietuva, Ukraina, Rusija, Baltarusija)
Hannes Lauri
+358 (0)45 200 3698
hannes.lauri@arskametalli.fi

Atstovas (Suomija)
Markku Koivisto
+358 (0)400 185 109
markku.koivisto@arskametalli.fi

Atstovas (Suomija)
Pauli Sundman
+358 (0)50 380 3540
pauli.sundman@arskametalli.fi

Produkcija
 

Meistras, prekės ir įsigijimai
Antti Kauppinen
+358 (0)50 022 3755
antti.kauppinen@arskametalli.fi

Meistras
Pasi Nieminen
+358 (0)50 387 8117
pasi.nieminen@arskametalli.fi

Produkcijos ir dizaino vadovas
Markku Kankare
+358 (0)45 805 3885
markku.kankare@arskametalli.fi

Sandėlis
Pertti Nieminen
+358 (0)45 121 5602

Biuras
 

Biuro vadovas, sąskaitų faktūrų išrašymas
Jari Käkönen
+358 (0)400 531 611
jari.kakonen@arskametalli.fi

Vadovo asistentas, rinkodara
Jenni Käkönen
+358 (0)50 596 0136
jenni.kakonen@arskametalli.fi

Generalinis direktorius
Janne Käkönen
+358 (0)50 551 5540
janne.kakonen@arskametalli.fi