• Suomi
  • English
  • Eesti
  • Русский
  • Latviešu
  • Lietuvių

Kontaktinė informacija

Arskametalli Ltd
Saarentaantie 33
FI-31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Tel. +358 2 748 9700

VAT: FI07474540

Oficialus atstovas Lietuvoje

Dotnuva Baltic UAB
Instituto al. 1, Akademija
LT-58350 Kėdainių r. Lithuania

Tel: (8 347) 370 30
info@dotnuvabaltic.lt

Mindaugas Veiveris
Projektų diegimo skyriaus vadovas
Mob. +370 698 45006
mindaugas.veiveris@dotnuvabaltic.lt

Tadas Juška
Projektų vadovas
Mob. +370 620 35571
tadas.juska@dotnuvabaltic.lt

www.dotnuvabaltic.lt

Pardavimai
 

Atstovas (Baltijos šalys)
Teet Laanemets
+358 2 748 9713
teet.laanemets@arskametalli.fi

Atstovas (Baltijos šalys, Ukraina, Rusija, Baltarusija)
Hannes Lauri
+358 2 748 9712
hannes.lauri@arskametalli.fi

Atstovas (Suomija)
Markku Koivisto
+358 2 748 9708
markku.koivisto@arskametalli.fi

Atstovas (Suomija)
Pauli Sundman
+358 2 748 9705
pauli.sundman@arskametalli.fi

Produkcija
 

Meistras, prekės ir įsigijimai
Antti Kauppinen
+358 2 748 9703
antti.kauppinen@arskametalli.fi

Meistras
Pasi Nieminen
+358 2 748 9709
pasi.nieminen@arskametalli.fi

Produkcijos ir dizaino vadovas
Markku Kankare
+358 2 748 9704
markku.kankare@arskametalli.fi

Sandėlis
Pertti Nieminen
+358 2 748 9706

Biuras
 

Biuro vadovas, sąskaitų faktūrų išrašymas
Jari Käkönen
+358 2 748 9702
jari.kakonen@arskametalli.fi

Vadovo asistentas, rinkodara
Jenni Käkönen
+358 2 748 9700
jenni.kakonen@arskametalli.fi

Generalinis direktorius
Janne Käkönen
+358 2 748 9701
janne.kakonen@arskametalli.fi